Kott-tool DUVI IDEAL + KINGITUSEKS dekoratiivne padi

vedelikke ja mustust tõrjuvast mööbliriidest

Original price was: € 160.00.Current price is: € 135.00.

kuni -16%

Kott-tool DUVI IDEAL + KINGITUSEKS dekoratiivne padi

vedelikke ja mustust tõrjuvast mööbliriidest

Original price was: € 160.00.Current price is: € 135.00.

Värv : Oliiv
Puhasta valik

KINGITUSEKS dekoratiivne padi 40x40 cm

Miks CHILL4YOU®?

TASUTA KOHALETOIMETAMINE

Sinu kodu ukseni

30 päeva raha tagasi garantii

Tagasta või vaheta teise vastu 30 päeva jooksul

GARANTII 2 AASTAT

Meistri hoolikas käsitöö

Välimine kate – vedelikke ja mustust tõrjuvast mööbliriidest

EASY ZIP süsteem kott-tooli mugavaks hooldamiseks

Sisemine kott – graanulitega on täidetud sisemine kott, mistõttu on võimalik eemaldada ja pesta välimist katet

Täitematerjal – vahtpolüstüreengraanulid (390l)

Kahekordsed õmblused – moodne väljanägemine ja ületamatu vastupidavus

Turvaline kinnis – kindlalt sissetöödeldud ja peidetud tõmblukud, mida lapsed ei ava

Mugav – täiskasvanutele ja teismelistele

Sobib kasutamiseks siseruumides:

 • kodus – külalistetoas, magamistoas, lastetoas
 • avalikes kohtades – kontoris, konverentsisaalis, külalistemajas, hotellis
Size icons centred product DONE

90 cm

Size icons centred product DONE

90 cm

Size icons centred product DONE

70 cm

ICONSKG

7 kg

Kott-tool DUVI IDEAL on valmistatud vedelikku ja mustust tõrjuvast mööbliriidest.  Enam ei pea sa muretsema koti hooldamise pärast! Uue põlvkonna mööbliriie IDEAL on kaetud spetsiaalse nanoosakestest kattega, mis takistab vedeliku ja mustuse sattumist riidesse. Kui juhtud kott-tooli määrima, saab seda kergesti puhastada – maha tulevad isegi veini ja viltpliiatsite jäetud plekid. Vaadake seda videot ja veenduge:

DUVI IDEAL kott-toolid on tänu oma erilisele konstruktsioonile, täitematerjalile ja kangale uskumatult mugavad. Kott-tooli kuju ja täitematerjal tagavad suurepärase toe seljale selle kogu pikkuses, pakkudes ka meeldivat soojustunnet. 

DUVI IDEAL kott-tool võidab kindlasti Sinu südame ja saab otsekui Sinu rahusadamaks. Sõna otseses mõttes kiirgab see tool rõõmu.

Tänu hoolikale meistritööle ja vastupidavale kangale on DUVI IDEAL kott-tool valmis astuma vastu ka kõige karmimatele tingimustele, teenides ja rõõmustades Sind pikki aastaid. DUVI IDEAL kott-toolidele kehtib 2aastane garantii.

Kui juhtud oma kott-tooli ära määrima, pole põhjust muretseda! DUVI IDEAL kott-tool on varustatud leidliku lahendusega mugavaks tühjendamiseks ja pesemiseks.

Kott-tooli saab muuta eriliseks, tikkides sellele sünnipäevalapse nime või hea soovi, ettevõtte või kaubamärgi logo.

✔ Kott-tool sobib nii täiskasvanutele kui teismelistele

✔ Kerge – kergesti liigutatav mistahes kohta

✔ Vastupidav – teenib Sind pikki aastaid

✔ Ergonoomiline – kott-toolide eriline täitematerjal kohandub istuja keha kujuga, pakkudes väsinud seljale suurepärast tuge ja puhkust

✔ Võib kasutada nii kodus kui erinevates avalikes kohtades – kontoris, konverentsisaalis…

✔ Hea kingitus mõnele Sinu jaoks erilisele inimesele

✔ Turvaline lastele – pole teravaid nurki

 1. Välimine kate: Kott-toolide kate on õmmeldud pehmest ja meeldivast mööbliriidest. Kate on hõlpsasti eemaldatav ja pestav.
 2. Sisemine kott: Kott-tooliga tuleb kaasa eraldi kott, kuhu saab täidise mugavalt ümber valada, kui soovid kott-tooli pesta.
 3. Täitematerjal: Kott-toolid on täidetud väikeste, 3-5 mm läbimõõduga vahtpolüstüreengraanulitega, mis aitavad toolil suurepäraselt Sinu keha kujuga kohanduda.

Mööbliriie IDEAL 

Mööbliriie IDEAL sobib kõige nõudlikumatele mugavusearmastajale. See on väga pehme ja mõnus puudutada, ühtlasi on sel suurepärane omadus – tool tõrjub niiskust ja takistab mustuse sattumist riidesse, täpselt nagu kunstnahk. Samas on see riie hingav.

Kangas IDEAL on kaetud spetsiaalse nanoosakestest kaitsekihiga, mis tõrjub vedelikku ja takistab selle imendumist. Selle asemel, et istmekotile voolanud kohv, vein või vesi sisse imeda, voolavad ained maha nagu elavhõbe ega jäta jälgegi. Materjalilt saab kergesti puhastada isegi sulepea ja viltpliiatsi jäljed – ei pea minema keemilisse puhastusse. Seega sobib see ideaalselt lisaks Sinu külalistoale ka lastetuppa.

Mööbliriie IDEAL on paks ja tihe, mistõttu on selle vastupidamisnäitajad ületamatud. Sellisest riidest kott-toolid võib paigutada isegi suure kasutusega avalikesse kohtadesse. See tähendab, et kodus näevad need toolid isegi kümne aasta pärast välja nagu uued.

Kangas IDEAL on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, olles seega vastupidav ja teenides Sind aastaid. See ei sisalda allergiat tekitavaid ega kahjulikke aineid, mida tõendab rahvusvaheline OEKO-TEX® sertifikaat. Kangas on vastavuses ka Euroopa REACH direktiiviga.

Eelised:

 • Kergesti hooldatav – tõrjub niiskust ja mustust.
 • Teenib kaua – vastupidav ja pehme
 • Ohutus lastele ja loomadele – ei sisalda kahjulikke aineid, vastab OEKO-TEX® standardile
 • Moodne disain
 

Tehniline teave:

 Kangas: 100% polüester

Kaal: 390 g/m2 +/- 5%

Vastupidav kangas: 90 000 – 100 000 (Martindale’i test)

Omab OEKO-TEX® 100 sertifikaati

Värvipüsivus päikesevalgusele: 5 (ISO 105 B02)

 Pesta käsitsi

IDEAL kanga hooldamine

Materjal on mõeldud kasutamiseks siseruumides. Tooli välimine kate on kergesti eemaldatav ja pestav. Graanulid jäävad sisemisse kotti

✔️ Pesta käsitsi

❌ Mitte valgendada

❌ Mitte kuivatada pesukuivatis

❌ Mitte triikida

❌ Mitte puhastada keemiliselt

CHILL4YOU® – kvaliteetsed kott-toolid

Ilusad ja vastupidavad kangad

CHILL4YOU valmistab kott-toole vaid hoolikalt kontrollitud materjalidest. Need on tihedad ja vastupidavad, et tool teeniks kaua ja kindlalt, rõõmustades oma mugavusega nii suuri kui väikseid.

Suur valik – et saaksid valida endale meeldiva värvi, on meil Sulle pakkuda 15 erinevat kunstnaha ja ka 15 mööbliriide tooni.

CHILL4YOU kott-toolid on ohutud nii lastele kui täiskasvanutele – meie valikus olevad mööbliriided vastavad rahvusvahelisele OEKO-TEX® standardile või Euroopa REACH-määrusele ja on vastavalt sertifitseeritud. See tähendab, et kangad ei sisalda ohtlikke aineid ega allergeene.

Kahekordsed õmblused

Et kott-toolid kaua kestaksid, tehakse iga õmblus kahekordsena – täpselt nagu teksarõivaste puhul –, seetõttu on toolid ka väga vastupidavad. Õmblemiseks kasutame polüesterniite, mis on  kunstnaha ja mööbliriide puhul eriti sobivad.

Eemaldatav välimine kate

Kangast kott-toolid on kergesti hooldatavad – neil on välimine kate ning sisemine kott, mis on täidetud valgete graanulitega. Välimine kate on hõlpsasti eemaldatav ja pestav.

Turvaline kinnis

CHILL4YOU kott-toolid on turvalised, kuna on suletavad kahe tõmblukuga. Meie hoolikad õmblejad on need sel moel sisse töödelnud, et lukusti asub sügaval tooli sisemuses. See tähendab topeltkaitset. Nii hoolitseme ka selle eest, et tõmblukk ei kahjustaks põrandat.

Kott-toolide täitematerjal

Kott-toolide üks tähtsamaid koostisosi on täitematerjal. Oma toole täidame 3-5 mm läbimõõduga vahtpolüstüreenist graanulitega, mis on parim lahendus kott-toolide täitmisel. Toolide kergemaks hooldamiseks on kangast kottidel täitegraanulid erilisest elastsest kangast valmistatud sisemises kotis.

Kuna graanulid koosnevad 90% ulatuses õhust, siis  vajuvad kott-toolid pikemal kasutamisel kokku, muutuvad väiksemaks. Seepärast tuleb tuleb toole 9–12 kuu möödudes täita. Kott-toolide täitematerjali saab osta siit.

Garantii

 • Kõigile CHILL4YOU® toodetud kott-toolidele kehtib ostu sooritamise hetkest 24 kuu pikkune garantii. See puudutab ebatäiusi kauba kvaliteedis, mis on tekkinud tootja süül. Näiteks ei vasta saadud kaup toote kirjeldusele, ei täida ettenähtud funktsioone või ei ole võimalik toodet kasutada.

 • Garantii puudutab kott-tooli kõiki detaile, välja arvatud graanulid, mis vajuvadki tooli kasutamisel kokku. Graanulid muutuvad väiksemaks neile osaks saanud surve tagajärjel ja see on normaalne nähtus.

  Kui oled kott-tooli kätte saanud, paki see kindlasti lahti, ära hoia seda kinnises pakendis. Transportimise käigus võib temperatuuride kõikumise tagajärjel pakendisse tekkida niiskus (kondensaat), mis ongi põhjus, miks pärast kättesaamist pakend kohe avada.

 • Garantii ei puuduta mehaanilisi kahjustusi, mis on tekkinud toote mittevastava/vale kasutamise tagajärjel või ostja süül.

 • Kvaliteediga seotud puudusteks ei loeta loomulikku kulumist ega muutusi, mis puudutavad toote omadusi ja mis tekivad toote kasutamise käigus.

 • Kõik toote tagastamisega seotud kulud (pakend, transport) kannab klient.

Toodete tagastamine

 • Vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale tarbijakaitseseadusele on internetis ostetud kaupa õigus tagastada 14 päeva jooksul ostu sooritamise hetkest.

 • Kauba tagastamise taotlemiseks tuleb Sul esitada selgesõnaline soov, kirjutades e-posti aadressile info@chill4you.ee enne taganemisõiguse kasutamise perioodi lõppu.

 • Kauba tagastamisel pead tagama transpordiks vajaliku pakendi olemasolu, et oleks võimalik toote turvaline kohaletoimetamine meie lattu.

 • Kõik kauba tagastamisega seotud kulud (pakend, transport) kannab klient.

 • Kahjuks keeldume kauba tagasivõtmisest juhul, kui sel on kliendi valitud isikupärastatud tikand või trükitud pilt, või on toode saanud kahjustada kliendi süül.

 • 5 tööpäeva jooksul pärast kauba tagastamist maksab SIA “BIG RED” raha tagasi.

Kott-toolide kohaletoimetamine

icons

Kiire

Kuller viib Sinu CHILL4YOU kott-tooli igasse Eestimaa paika.

 • Kaup toimetatakse kohale 2–5 tööpäeva jooksul. 

 • Selleks, et kuller saaks saadetise kohale toimetada, esita tellimuse vormistamisel kindlasti oma nimi, perekonnanimi, aadress ja telefoninumber.

 • Kohaletoimetamise päeval võtab kuller Sinuga ühendust, et leppida kokku üleandmise aeg. Kullerteenust osutatakse tööpäeviti kell 8.00–18.00.

 • Arveldada saab pangakaardiga kauba kättesaamisel, internetimakse või pangaülekandega. Kui soovid arveldada juriidilise isikuna, märgi tellimuse kommentaaride lahtrisse asutuse rekvisiidid ja me väljastame arve.

icons

Tasuta kohaletoimetamine

Kaup toimetatakse kohale Sinu ukseni kogu Eesti territooriumil TASUTA!

* TASUTA KOHALETOIMETAMINE kehtib vaid kott-toolide ostmisel.

Kott-toolide täitematerjali kohaletoimetamise hinnad:

 • 1-2 pakendit – 5 €
 • üle 3 pakendi – 7,5 €
icons

Turvaline ja mugav ost

Pakume Sulle arveldamiseks järgnevaid võimalusi:

 • Internetipangas või interneti kaardimakse;
 • Ettemaksuarvega pangaülekandeks (juriidilisele isikule);
 • Tasumine kauba kättesaamisel (pangakaardiga).
 • ESTO järelmaks – maksa mugavalt ja kiiresti osamaksete kaupa!

Klientide tagasiside

Hinne Facebookis 5/5
5/5
Marlen Vihman
Marlen Vihman
marlen.vihman
Read More
Väga pehme ja mõnus kott-tool täpselt paraja suurusega! Sobib ideaalselt kõigile pereliikmetele. Teenindus on väga kiire. Tellisin toote kuskil 14-15 aeg päeval ja järgmisel hommikul enne kella 8t oli kuller kott- tooliga ukse taga. Suurepärane!
Külli Zeigo
Külli Zeigo
@kylliz
Read More
Kiire tarne ja väärt kaup! 👍👍👍
Maria Ganža
Maria Ganža
maria.kolesnik
Read More
Отличные кресла! Заказывала 2 детских: с ушками зайку и баскетбольный мяч! Дети в восторге! Качество супер!
Anni Kasuk
Anni Kasuk
anna.unna.35
Read More
sai tellitud XXL kotttool, nii ilus, mõnus ja suur
Kätlin Pisike
Kätlin Pisike
eluarmasinimene
Read More
Sain oma võidu kätte ja olen mega rahul 🥰
Previous
Next

Meie veebisait kasutab küpsiseid. Lisainfot loe siit – küpsiste poliitika