KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

Kott-toolid

Jah, aastate jooksul oleme testinud kõrgeima kvaliteediga kangaid, leides need, mis teenivad Sind kaua.

CHILL4YOU toodab kott-toole, mis sobivad kõigile.

XXL suuruses istumiskotti soovitame soetada tõelistele mugavuse austajatele. Sellel on nii mõnus istuda kui lubada endale väike lõunauinak. Kas see võtab ka palju ruumi? Jah, see on suur, kuid võrreldes sama suure tugitooliga on see kerge ja lihtsalt teisaldatav. XXL suuruses kott-tool kaalub vaid 7 kg. Võid selle panna ükskõik millisesse nurka, kui sa parasjagu seda ei kasuta.

XL suuruses kott-tool sobib ja on mugav nii täiskasvanutele kui noortele. See on kompromiss suuruse ja hinna vahel. XL suuruses istumiskott sobib suurepäraselt Sinu koju, tänapäevase büroo puhkealale, mõnele rannapeole, noortekeskusse jne. 

L suuruses kott-tool on aga sobiv kõige väiksematele mugavusega sõbrustajatele. Kui Sinu kõige väiksemal pereliikmel on selline istumiskott, jääb see talle ustavaks kaaslaseks kuni 10–13 aasta vanuseni. See tool sobib suurepäraselt ka lasteaedadesse ja -tubadesse.

Jah, meie juures saad soetada ka ainult välimise katte. Küsi hinnapakkumist, kirjutades e-posti aadressile info@chill4you.ee 

Jah, kott-toolile on võimalik peale tikkida nime, logo või muu elemendi. Lisainfot tikkimise kohta loe siin.

Võimalik on ka pealetrükk, mis on kohane olukorras, kui soovid kujutist suuremale pinnale. Lisainfot pealetrüki kohta loe siin.

Kott-tooli täidiseks olevad vahtpolüstüreengraanulid vajuvad aja jooksul kokku. Uue kott-tooli puhul juhtub see aasta jooksul. Et taas mugav oleks, tuleb kotti täita.

Hind ja maksmine

Pakume Sulle arveldamiseks erinevaid võimalusi:

✔ Internetimakse;

✔ Ettemaksuarve (kui oled juriidiline isik, väljastame arve);

✔ Pangakaardiga kauba kättesaamise hetkel.

Tellimuse esitamisel sisesta väljale “Kommentaarid tellimuse kohta” ettevõtte nimetus, registreerimisnumber ja juriidiline aadress ning tehke valik “Ettemaksuarve”.

Jah. Kui soovid osta rohkem kui 5 kott-tooli, võime rääkida soodushinnast. Lisainfo: kirjuta e-posti aadressile info@chill4you.ee

Kohaletoimetamine

Kott-toolid, mis on juba laos olemas, toimetatakse Sinuni 2–5 tööpäeva jooksul. Need, mida kohapeal pole, valmistatakse ja toimetatakse kohale 5–7 tööpäeva jooksul.

Kott-toolide kohaletoimetamine kogu Eesti territooriumil on käesoleva kuu lõpuni tasuta!

Kott-toolide täitematerjali kättetoimetamine maksab sõltuvalt kogusest alates 5 eurost.

Kullerteenusega toimetatakse kaup Sinu kodu ukseni kogu Eesti territooriumil.

Kauba kohalevedu toimub kell 8.00–18.00. Kohaletoimetamise päeva hommikul saad oma numbrile lühisõnumi ajavahemikuga, millele kohaletoimetamine on kavandatud. Vajaduse korral võib esialgset kuupäeva muuta.

Jah, võib. Selle kohta palume meid eelnevalt teavitada.

Teised küsimused

Kott-tooli võib kodustest oludes täita järgmiselt:

Kunstnahast kott-tool – sellel on kaks tõmblukku, millest ühe saab avada väljast, teise leidmiseks aga kompa tooli äärt.

Mööbliriidest kott-tool – sellel on välimine kate ja sisemine vooder, milles on graanulid. Istumiskoti täitmiseks tee lahti välimine kate, seejärel vooder ja kalla graanulid sisse.

Täitematerjali kogus sõltub kott-tooli suurusest.

Suurus L – 40 l pakend (1 tk)

Suurus XL – 80 l pakend (1 tk)

Suurus XXL – 40 l (1 tk) ja 80 l pakend (1 tk), kui aga tool on väga kokku vajunud, võib soetada kaks 80-liitrist pakendit.

Teiste mudelite puhul sõltub täitematerjali vajadus sellest, kui tugevalt on tool kokku vajunud. Üldjuhul piisab ühest 80-liitrisest pakendist.

Kui kuller on kott-tooli kohale toimetanud, võid sellele enne vastuvõtmist pilgu peale heita. Kui tool Sulle ei meeldi, võid sellest loobuda. Kuller toob tooli meile tagasi ja kui Sul on kauba eest juba tasutud, tagastame raha Sulle. Tagastada võid 14 päeva jooksul meile juba ka kättetoimetatud kauba, saates selle meie lattu, mis asub aadressil Ganibu dambis 26, Riga, Latvia, ja me tagastame Sulle raha. Kauba tagastamise kulud kannab klient.

Kui kott-tooli on kasutatud, millest annavad tunnistust hõõrdumisjäljed, kriimustused või plekid, jätame endale õiguse pidada tagastamisele kuuluvast summast kinni 15 EUR, et puudused kõrvaldada. Loomulikult kooskõlastame selle kõigepealt Sinuga.

ah, me teeme ka tellimustöid ja võime täita iga Sinu soovi. Kui soovitud kangas ja värv on sellised, mida meie põhisortimendis ei leida, võib kott-tooli valmistamine aega võtta kuni 1 kuu.

Kui soovid, võid meile tuua ka oma kanga ja me õmbleme Sulle uue kott-tooli.

Meie veebisait kasutab küpsiseid. Lisainfot loe siit – küpsiste poliitika